2010. november 16 - szociális ösztöndíjak odaítélése «« vissza ««

Az Eötvös Alapítvány kuratóriuma a 2010. november 16-án tartott ülésén iskolánk 18 tanulójának egyenként 40 lej összegû szociális támogatást szavazott meg. A beérkezett 25 pályázatból 7 tanuló kérelmét elutasítottuk, mert õk idõközben elnyerték a "líceumi pénz" nevû állami támogatást. A fennmaradó 18 kérésre a rendelkezésre álló 750 lejbõl egyenlõ módon 40-40 lejt osztunk ki, a közelgõ téli ünnepek elõtt, segítségként, a következõ diákoknak:

Balázs István, IX.B, Dénes Mónika, X.A, Egyed Timea, XI. B. SAM, Fábián Ferenc, XIII.H, Juon Ilona, X.A, Koszta Hajnal, IX.D, Kovács Géza, XII.E/H, Kusztra Barna, IX.B, Máté Emõke, XIII.H, Máté Szilárd, IX.D, Miklós Barna, XI.A. SAM, Molnos Károly, IX.E, Nagy Levente, X.B, Olasz Katalin, XIII.H, Pál Pál, XI.B, Tarcsafalvi Noémi, IX.D, Vágási Brigitta, IX.D, Zakariás Emília, IX.D.